e – svetaines.lt (prekės ženklas priklauso UAB "Jusada Group") yra profesionalius interneto sprendimus teikianti bendrovė. Ši kompanija, kaip ir visos, gimė nuo idėjos, kuri ir tapo mūsų veiklos misija:
• Teikti nebrangius ir kokybiškus internetinius sprendimus smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kodėl mes?
Mūsų sprendimai orientuoti į mažo ir vidutinio biudžeto internetinius projektus, tačiau tarp mūsų teikiamų paslaugų sau tinkamą ras ir smulki įmonė, ir internetinius portalus valdanti kompanija.

Mūsų tikslas - padėti Klientams savo veikloje įsisavinti interneto teikimas galimybes, bei jį paversti galingu rinkodaros įrankiu, padedančiu įmonei plėstis bei tobulėti.  

Mūsų patirtis ir žinios leidžia teikti Klientams kompleksines paslaugas: ištirti konkretų poreikį, pagal jį suformuoti internetinio tinklalapio kūrimo ir jo tolimesnio vystymo strategiją, atliekame dizaino bei programavimo, informacijos pateikimo ir sisteminimo darbus, patalpiname tinklalapį galinguose virtualiuose serveriuose, o vėliau jį nuolat prižiūrime ir atnaujiname. Taip pat savo klientams pastoviai siūlome naujus sprendimus (reklamos galimybes socialinius tinkluose, naujų nemokamų programų panaudojim galimybes ir pan.), ir konsultacijas, kurios padės pasiekti norimų tikslų.


Tegul internetas dirba JUMS!

e-svetaines.lt | Adresas: S. Žukausko g. 39 - 97, Vilnius | El. pašto adr.: info@e-svetaines.lt | Telefonas Lietuvoje: +370 686 10006
Visos teisės saugomos © 2005-2006 UAB Jusada Group
SUSISIEKITE: EL. PAŠTU | SKYPE