e-svetaines.lt ieško kompanijų ar privačių asmenų, norinčių platinti mūsų kompanijos teikiamus internetinius sprendimus.

Kodėl verta būti partneriu:
- Jums nereikia kurti naujo produkto, nereikia jo reklamuoti - Jūs visa tai gaunate!
- Lanksti nuolaidų sistema –  visiems platintojams taikome išskirtines sąlygas ir patrauklias nuolaidas, kurios priklausys nuo realizuotų produktų kiekio.
- Nemokama marketingo medžiaga –  e-svetaines.lt nemokamai aprūpina partnerius visa marketingo medžiaga: reklamos bukletais, vartotojo instrukcijomis, informacija apie partnerius skelbiama reklaminių akcijų metu.
- Apmokymai, konsultacijos –  visiems e-svetaines.lt paslaugų ir produktų platintojams yra vedami specialūs apmokymai, nuolat teikiamos konsultacijos.
- Visa informacija pateikiama paprastai ir suprantamai bet kokiam vartotojų lygiui.
- Išsami informacija apie teikiamas paslaugas – visa informacija apie sistemą pateikiama nuolat atnaujinamame tinklalapyje www.e-svetaines.lt.

Jeigu esate kompanija ar privatus asmuo, norintis platinti ir siūlyti savo klientams profesionalius sprendimus - susisiekite su mumis.

e-svetaines.lt | Adresas: S. Žukausko g. 39 - 97, Vilnius | El. pašto adr.: info@e-svetaines.lt | Telefonas Lietuvoje: +370 686 10006
Visos teisės saugomos © 2005-2006 UAB Jusada Group
SUSISIEKITE: EL. PAŠTU | SKYPE