Nepriklausomai nuo jūsų biudžeto, jūs galite rodyti savo skelbimus Google reklamos tinkle. Mokėkite tik už reklamos paspaudimus. Kodėl tai veiksminga?

Pasiekiamumas
Nuo šiol jūsų reklamą matys žmonės, ieškantys Google. Net jei jau esate nurodyti Google ieškos rezultatuose, Google reklama padės rasti naujų lankytojų, naudojančių Google reklamos tinklą. BE TO JUS RAS TIK JŪSŲ PRODUKTŲ AR PASLAUGŲ IEŠKANTIS VARTOTOJAS!

Efektyvesnė kontrolė
Redaguokite savo reklamas ir koreguokite biudžetą, kol pasieksite norimo rezultato. Taip pat galite naudoti įvairiausio formato reklamas ir netgi išversti jas į konkrečias kalbas bei jas rodyti tik Jus dominančiose vietovėse!

Išmatuojama vertė
Nėra nurodyta, kiek mažiausiai turite mokėti, be to, neribojamas laikas. Kadangi nustatyta kainos už spustelėjimą pasirinktis, turėsite mokėti tik tuo atveju, jei žmogus spustels jūsų reklamą. Vadinasi, kiekvienas litas iš jūsų biudžeto išleidžiamas naujų klientų paieškai.

Mokėsite tik už rezultatus
Turėsite mokėti tik tada, jei kas nors spustels jūsų reklamą - nereikės mokėti vien už tai, kad ji rodoma.

e-svetaines.lt | Adresas: S. Žukausko g. 39 - 97, Vilnius | El. pašto adr.: info@e-svetaines.lt | Telefonas Lietuvoje: +370 686 10006
Visos teisės saugomos © 2005-2006 UAB Jusada Group
SUSISIEKITE: EL. PAŠTU | SKYPE